Durys

 

Pagrindiniai mūsų gaminiai - medžio masyvo vidaus durys.

  Duris gaminame iš pušies, uosio, ąžuolo medienos. Medieną durų gamybai naudojame išdžiovintą džiovyklose, turinčiose naujausias technologijas.

 Durų varčia gaminama su užlaida, taip pat durys gali būti gaminamos su nematomais vyriais. Į  įvairaus pločio staktas įleidžiama tarpinė, kuri sumažina durų užsidarymo garsą bei padidina sandarumą.

 Stiklas.

 Šiuo metu rinkoje yra labai daug įvairių stiklo rūšių. Dažniausiai klientui sunku išsirinkti kokybiška išvaizdu bei svarbiausia patikima stikla. Tai kyla klausimas kokiu stiklu geriausia stiklinti duris? Mes patariame duris stiklinti vadinamu tripleksu saugiu sunkiai isdaužiamu klijuotu 6mm stiklu. Šis stiklas yra nepermatomas sviesios (pieno) spalvos ir labai komponuojasi beveik prie visu siuolaikiniu durų modelių bei labai tinka tamsiau beicuotoms durims. Visose mūsų duryse visų rūšių stiklai yra nesunkiai pakeičiami.

Apdaila.

Dažniausiai mums durų prireikia tada kai darome bute,name remontą, ar baigiame isirengti naujus namus, taigi daugeliu atveju durų atspalvi, ar dizainą turėtume derinti prie esamo interjiero. Mes galime pasiūlyti labai plačią spalvinių beicų pasirinkimo gamą, taip pat sendinimo galimybę su atitinkamais beicais. Reikėtu iš anksto žinoti ar norite duru kurių medienos tekstūra ryškiau matosi ar tokių kurių medžio raštas neišryškėtų labai.

 Spynos.

Nepriekaištingam durų funkcionavimui svarbu kokybiškos spynos bei rankenos. Kalbant apie spynas dedamos dvieju rūšių  ABLOY 2014 ir tylaus veikimo spynos su plastikiniu liežuveliu, kurios dėka duru užsidarymas tampa labai tylus. Jums patinkančias rankenas galite išsirinkti mūsų partnerių svetaineje www.vairema.lt